отказ и форма отказа УКРАИНА

Прививочные новости, национальное законодательство, опыт борьбы за право свободного выбора в отношении прививок, создание собственных организаций в Украине.
Сообщение
Автор
igornov
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 13 сен 2006, 14:21
Откуда: Украина, Кривой Рог
Контактная информация:

#31 Сообщение igornov » 18 сен 2006, 13:04

Hi All!

В общем получилось гораздо проще :lol:. Заведующая на заявлении написала, что согласно статьи 15 закона (того на который ссылаются в заявлении см. выше по ветке) ребёнок не может посещать школу. Но поскольку дочь моя уже в 6-ом классе, то мы с женой решили отдать это заявление как есть... а там если отчислят со школы то будем решать это как-то... И что вы думаете? :) В школе сказали , что всё нормально и прививок делать ребёнку не будут. Об отчислении и т.д. вообще никто даже не начинал говорить.
Получается им просто нужна бумага где мы отказались и они (поликлиника) якобы не разрешали, но и школа отчислить не может поскольку не имеет права. В результате и учимся и прививок не делаем :lol:
Второго ребёнка (1 год 2 месяца) мы с женой дома "рожали":). Из-за незнания законов и своих прав на 2-ой день жену и ребёнка забрали в роддом и там сделали несколько прививок (без спроса у жены). Но на этом прививки и кончились - мы написали заявление и нам больше ничего не делали. Чувствует он себя без прививок прекрасно и за почти 15 месяцев кроме лёгкого насморка никаких заболеваний ... тьфу ...тьфу ... тьфу :)

Вячеслав Костылев
Старожил форума
Сообщения: 1212
Зарегистрирован: 20 мар 2006, 18:27
Откуда: Киев
Контактная информация:

#32 Сообщение Вячеслав Костылев » 18 сен 2006, 17:33

Мне позвонила женщина и рассказала, что недавно отдавала ребенка в садик, без прививок, думала повоевать, но, на удивление, врач сказала, что вышел то ли приказ, то ли закон, что можно и без прививок и, лично(!), написала на карточке "НЕ ПРИВИВИВАТЬ!" . Я такое услышал - чуть в обморок не упал! :shock: :D Ни кто не слышал о чем-то подобном? И ещё. Кто знает, где можно взять 48-й приказ МОЗ в полном обьёме(с перечнем поствакцинальных осложнений и т.п.), т.к. 49-й, с перечнем осложнений, отменили?

kixot
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 30 авг 2006, 19:10

#33 Сообщение kixot » 19 сен 2006, 18:43

Вячеслав К. писал(а): Кто знает, где можно взять 48-й приказ МОЗ в полном обьёме(с перечнем поствакцинальных осложнений и т.п.), т.к. 49-й, с перечнем осложнений, отменили?
Текст приказа: http://www.moz.gov.ua/ua/main/docs/?docID=6114

Приложение к приказу: http://www.moz.gov.ua/docfiles/6114_dodatok.zip

В этом файле есть "Інструкція щодо організації епідеміологічного нагляду за побічною дією імунобіологічних препаратів", а у нее свое приложение 1 "Післявакцинальні реакції та ускладнення".

Если это то что Вы ищете.

Вячеслав Костылев
Старожил форума
Сообщения: 1212
Зарегистрирован: 20 мар 2006, 18:27
Откуда: Киев
Контактная информация:

#34 Сообщение Вячеслав Костылев » 25 сен 2006, 16:17

Собрав все имеющиеся на форуме материалы, состряпал такой вот отказ:

Завідувачу поліклініки № …,
п. <П.І.Б. Завідувача>
………………………………………..
………………………………………..
батьків <П.І.Б. дитини>
<П.І.Б. батька>
<П.І.Б. мами>



Заява
Я, <П.І.Б. батька>, заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших процедур, пов'язаних із введенням в організм сторонніх речовин або іонізуючих випромінювань моїй дитині <П.І.Б. дитини>.
1) Відмовляюся від подальших вакцінацій, ревакцінацій та біопроб (манту, р.Пирке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизма, хвороби льцгеймера, рака, Синдрому Раптової Дитячої Смертності.
2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, ветрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдных клітин тканин абортованих плодів людини.
3) Дана відмова є обмірковане і зважене рішення , прийняте на підставі детального і усебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі...
а) ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на волю переконань)
б) ст. 26 Загальної Декларації Прав Людини і ст. 43 Конституції України (про право на освіту, у тому числі дошкільну);
б) ст. 3, ч. 1 Закону України про освіту (про можливості одержання освіти громадянами України незалежно від стану здоров'я, переконань і інших обставин);
в) ст. 43 (про згоду на медичне втручання) "Основ законодавства України про охорону здоров'я";
д) чі., ст.2, п.1. Конвенції про права дитини (Держави учасники... забезпечують усі... права... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я... дитини)
е) ст. 1, п.1(а). Конвенції про боротьбу з дискримінацією в області освіти ("вираз<дискримінація> охоплює всяку різницю, виняток, обмеження... по ознаці... переконань..., що має на меті або наслідком знищення або порушення рівності відносин в області освіти і зокрема ... закриття для якої-небудь особи чи групи осіб доступу до освіти будь-якої ступіні чи типу")
е) ч. І., ст.2, п.2 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї.),
з) ч. І., ст.18, п.3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.)
і) ч.І., п. 11 частини 1 Європейської Соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, що дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров'я).
й) ст.12, закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (про щеплення за згодою після надання об’єктивної інформації)
Ознайомлений зі змістом Закону України " Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем поставлений у популярність про можливі наслідки відсутності щеплень.

Також хочу звернути Вашу увагу, що(не стал тратить время на перевод :) ) вакцинопрофилактическая деятельность Вашего медицинского учреждения противоречит законодательству Украины, т.к. в результате такой деятельности здоровью пациента может быть причинён вред в результате поствакцинальных осложнений (Приложение 1 к Инструкции из Приказа МОЗ №48 от 03.02.2006), что запрещено статьёй 42 Закона Украины „Основи законодавства України про охорону здоров'я”.
В случае возбуждения уголовного дела по факту причинения указанного вреда кому-либо из пациентов, данное заявление может выступать в качестве обстоятельства, отягчающего Вашу вину, - поскольку является предупреждением о факте нарушения законодательства Украины

Додаток 1 до Інструкції щодо організації
епідеміологічного нагляду за побічною
дією імунобіологічних препаратів
Післявакцинальні реакції та ускладнення

А. Коди клінічних проявів післявакцинальних реакцій :
1. Підвищення температури до 390 С.
2. Підвищення температури більше 390 С (сильна загальна).
3. Температура, яка не зареєстрована в медичній документації.
4. Біль, набряк м‘яких тканин > 50 мм, гіперемія у місці введення > 80 мм, інфільтрат > 20 мм (сильна місцева).
5. Лімфоаденопатія.
6. Головний біль.
7. Дратівливість, порушення сну.
8. Висипання неалергічного ґенезу.
9. Анорексія, нудота, біль у животі, диспепсія, діарея.
10. Катаральні явища.
11. Міальгія, артралгія.

В. Коди клінічних проявів післявакцинальних ускладнень:12. Абсцеси.
13. Анафілактичний шок та анафілактоїдні реакції.
14. Алергічні реакції (набряк Квінке, висипка типу кропивниці, синдром Стівенса-Джонсона, Лайела).
15. Гіпотензивний-гіпореспонсивний синдром (гостра серцево-судинна недостатність, гіпотонія, зниження тонусу м‘язів, короткочасне порушення або втрата свідомості, судинні порушення в анамнезі).
16. Артрити.
17. Безперервний пронизливий крик (тривалістю від 3 годин і більше).
18. Судоми фебрильні.
19. Судоми афебрильні.
20. Менінгіти/енцефаліти.
21. Анестезія/ парестезія.
22. Гострий в‘ялий параліч.
23. Вакциноасоційований паралітичний поліомієліт.
24. Синдром Гійєна-Барре (полірадікулоневрит).
25. Підгострий склерозувальний паненцефаліт.
26. Паротит, орхіт.
27. Тромбоцитопенія.
28. Підшкірний холодний абсцес.
29. Поверхнева виразка понад 10 мм.
30. Регіональний лімфаденіт(и).
31. Келоїдний рубець.
32. Генералізована БЦЖ-інфекція, остеомієліт, остеїт.

Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:Ст.42 Медичне втручання (застосування методів діагностики, профілактики або лікування, пов'язаних із впливом на організм людини) допускається лише в тому разі, коли воно не може завдати шкоди здоров'ю пацієнта.

дата________________________

подпись______________________

____________________________________________________

Аватара пользователя
Ука
Старожил форума
Сообщения: 1435
Зарегистрирован: 16 май 2006, 16:49
Откуда: Львів
Контактная информация:

#35 Сообщение Ука » 25 сен 2006, 16:30

Если не возражаете, я внесу небольшую корректуру - но завтра, у меня сейчас сплошной дэдлайн.

Funt
Старожил форума
Сообщения: 4708
Зарегистрирован: 09 авг 2004, 08:00

#36 Сообщение Funt » 26 сен 2006, 08:05

Хороший отказ, всеобъемлющий :)
Если только согласятся принять распечатанный, а то так много от руки уже давно не писал :D

Аватара пользователя
Томик
Старожил форума
Сообщения: 3267
Зарегистрирован: 02 мар 2006, 13:53
Откуда: Киев

#37 Сообщение Томик » 26 сен 2006, 08:50

Я, пожалуй, со старшей начну. ДС по возрасту на очереди.

Аватара пользователя
Ука
Старожил форума
Сообщения: 1435
Зарегистрирован: 16 май 2006, 16:49
Откуда: Львів
Контактная информация:

#38 Сообщение Ука » 26 сен 2006, 14:46

Предлагаю небольшие исправления (исключительно языковые) плюс перевод непереведенного отрывка.
Вячеслав К. писал(а):
Завідувачу поліклініки № …,
п. <П.І.Б. Завідувача>
………………………………………..
………………………………………..
батьків <П.І.Б. дитини>
<П.І.Б. батька>
<П.І.Б. мами>



Заява
Я, <П.І.Б. батька>, заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших процедур, пов'язаних із введенням в організм сторонніх речовин або іонізуючих випромінювань моїй дитині <П.І.Б. дитини>.
1) Відмовляюся від подальших вакцінацій, ревакцінацій та біопроб (Манту, р.Пирке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті.
2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, ветрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
3) Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі...
а) ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на свободу переконань);
б) ст. 26 Загальної Декларації Прав Людини і ст. 43 Конституції України (про право на освіту, у тому числі дошкільну);
в) ст. 3, ч. 1 Закону України про освіту (про можливості одержання освіти громадянами України незалежно від стану здоров'я, переконань і інших обставин);
г) ст. 43 (про згоду на медичне втручання) "Основ законодавства України про охорону здоров'я";
д) чі., ст.2, п.1. Конвенції про права дитини (Держави учасники... забезпечують усі... права... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я... дитини);
е) ст. 1, п.1(а). Конвенції про боротьбу з дискримінацією в області освіти ("вираз<дискримінація> охоплює всяку різницю, виняток, обмеження... за ознакою... переконань..., що має на меті або наслідком знищення або порушення рівності відносин в області освіти і зокрема ... закриття для якої-небудь особи чи групи осіб доступу до освіти будь-якого ступеню чи типу");
є) ч. І., ст.2, п.2 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї);
з) ч. І., ст.18, п.3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми)
і) ч.І., п. 11 частини 1 Європейської Соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, що дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров'я);
й) ст.12, закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (про щеплення за згодою після надання об’єктивної інформації);
Ознайомлений зі змістом Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.

Також хочу звернути Вашу увагу, що вакцинопрофілактична діяльність Вашого медичного закладу суперечить законодавству України, оскільки внаслідок такої діяльності здоров'ю пацієнта може бути завдано шкоди через поствакцинальні ускладнення (Додаток 1 до Інструкції з Наказу МОЗ №48 від 03.02.2006), що заборонено статтею 42 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”.
У разі відкриття карної справи за фактом спричинення вказаної шкоди кмусь із пацієнтів ця заява може служити обставиною, що обтяжує Вашу провину, - бо є попередженням про факт порушення законодавства України


Додаток 1 до Інструкції щодо організації
епідеміологічного нагляду за побічною
дією імунобіологічних препаратів
Післявакцинальні реакції та ускладнення

А. Коди клінічних проявів післявакцинальних реакцій :
1. Підвищення температури до 390 С.
2. Підвищення температури більше 390 С (сильна загальна).
3. Температура, яка не зареєстрована в медичній документації.
4. Біль, набряк м‘яких тканин > 50 мм, гіперемія у місці введення > 80 мм, інфільтрат > 20 мм (сильна місцева).
5. Лімфоаденопатія.
6. Головний біль.
7. Дратівливість, порушення сну.
8. Висипання неалергічного ґенезу.
9. Анорексія, нудота, біль у животі, диспепсія, діарея.
10. Катаральні явища.
11. Міальгія, артралгія.

В. Коди клінічних проявів післявакцинальних ускладнень:
12. Абсцеси.
13. Анафілактичний шок та анафілактоїдні реакції.
14. Алергічні реакції (набряк Квінке, висипка типу кропивниці, синдром Стівенса-Джонсона, Лайела).
15. Гіпотензивний-гіпореспонсивний синдром (гостра серцево-судинна недостатність, гіпотонія, зниження тонусу м‘язів, короткочасне порушення або втрата свідомості, судинні порушення в анамнезі).
16. Артрити.
17. Безперервний пронизливий крик (тривалістю від 3 годин і більше).
18. Судоми фебрильні.
19. Судоми афебрильні.
20. Менінгіти/енцефаліти.
21. Анестезія/ парестезія.
22. Гострий в‘ялий параліч.
23. Вакциноасоційований паралітичний поліомієліт.
24. Синдром Гійєна-Барре (полірадікулоневрит).
25. Підгострий склерозувальний паненцефаліт.
26. Паротит, орхіт.
27. Тромбоцитопенія.
28. Підшкірний холодний абсцес.
29. Поверхнева виразка понад 10 мм.
30. Регіональний лімфаденіт(и).
31. Келоїдний рубець.
32. Генералізована БЦЖ-інфекція, остеомієліт, остеїт.

Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:Ст.42 Медичне втручання (застосування методів діагностики, профілактики або лікування, пов'язаних із впливом на організм людини) допускається лише в тому разі, коли воно не може завдати шкоди здоров'ю пацієнта.

дата________________________

підпис______________________

____________________________________________________

Маленький офтоп
Этот перл
лікарем поставлений у популярність про можливі наслідки відсутності щеплень.

принадлежит машинному переводчику? :wink:

Вячеслав Костылев
Старожил форума
Сообщения: 1212
Зарегистрирован: 20 мар 2006, 18:27
Откуда: Киев
Контактная информация:

#39 Сообщение Вячеслав Костылев » 26 сен 2006, 17:15

Funt писал(а):Хороший отказ, всеобъемлющий :)
Если только согласятся принять распечатанный, а то так много от руки уже давно не писал :D
Да, кстати, где-то указана форма отказа? А то такой "реальный" отказ могут и не принять! :D

Misha_T
Старожил форума
Сообщения: 155
Зарегистрирован: 24 фев 2006, 19:13
Откуда: Львов, Украина
Контактная информация:

#40 Сообщение Misha_T » 26 сен 2006, 18:01

Ука писал(а):Этот перл
Ага, это от меня повелось :lol: :oops: :oops:
Только я потом исправился, да многие уж скачали :lol: :lol: :lol:

Аватара пользователя
Ука
Старожил форума
Сообщения: 1435
Зарегистрирован: 16 май 2006, 16:49
Откуда: Львів
Контактная информация:

#41 Сообщение Ука » 26 сен 2006, 18:06

Люблю я машинные переводы - вместо анекдотов читать можно. :lol: :lol: :lol:

Вячеслав Костылев
Старожил форума
Сообщения: 1212
Зарегистрирован: 20 мар 2006, 18:27
Откуда: Киев
Контактная информация:

#42 Сообщение Вячеслав Костылев » 26 сен 2006, 18:12

Я вот думаю, а в тему ли в заявлении в поликлинику, пункты касающиеся образования? Такие, например:
б) ст. 26 Загальної Декларації Прав Людини і ст. 43 Конституції України (про право на освіту, у тому числі дошкільну);
б) ст. 3, ч. 1 Закону України про освіту (про можливості одержання освіти громадянами України незалежно від стану здоров'я, переконань і інших обставин);

Аватара пользователя
Томик
Старожил форума
Сообщения: 3267
Зарегистрирован: 02 мар 2006, 13:53
Откуда: Киев

#43 Сообщение Томик » 26 сен 2006, 18:32

Очень даже Вячеслав в тему. Я, например, отказ буду вручать школьной медсестре. Потом дело может и до поликлиники дойти, но сначала в школу :!: .

Funt
Старожил форума
Сообщения: 4708
Зарегистрирован: 09 авг 2004, 08:00

#44 Сообщение Funt » 27 сен 2006, 09:01

Вячеслав, форма отказа у нас нигде, по-моему, не регламентирована.

Ещё так подумал... некоторые идеи:
- в ссылках не упомянута Конституция. Как-то нехорошо. Можно было бы добавить ст.53(образование) и, возможно, 24(равные права)
- не уверен, нужны ли для "местного" заявления ссылки на международные документы? Оно, конечно, всё ратифицировано, но загромождает, да и украинских вроде достаточно (правда, в образце не все, все - в приложении к "Откр. письму").
- в любом случае нужно изменить порядок цитирования: сначала Конституция, потом укр., затем междунар.
- возможно, стОит тут же включить отказ "от других медицинских манипуляций, не связанных с экстренной помощью" , имеются в виду анализы крови, осмотры гинеколога, стоматолога (по желанию) - для школы особенно актуально. В этом случае нужна ссылка на ст.43 "Основ".
- можно добавить ещё такое:
напоминаю Вам, что информация о факте моего заявления представляет собой врачебную тайну и не подлежит разглашению, что охраняется следующими законодательными актами Украины:
*ст.286 Цивільного кодексу України
*ст.40 „Основ законодавства України про охорону здоров'я”
*ст.46 Закона України „Про інформацію”

- В строке
Ознайомлений зі змістом Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.
возможно, стОит указать конкретные номера статей. А можно и так оставить. Просто у нас требуют указывать.

Аватара пользователя
Ука
Старожил форума
Сообщения: 1435
Зарегистрирован: 16 май 2006, 16:49
Откуда: Львів
Контактная информация:

#45 Сообщение Ука » 27 сен 2006, 09:20

Funt писал(а): - не уверен, нужны ли для "местного" заявления ссылки на международные документы? Оно, конечно, всё ратифицировано, но загромождает, да и украинских вроде достаточно (правда, в образце не все, все - в приложении к "Откр. письму").
Я думаю, можно давать максимально полный образец, а каждый себе потом "почистит". Во всяком случае, я так делала, когда писала в школу отказ.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость