дитсадок. Вінниця

Прививочные новости, национальное законодательство, опыт борьбы за право свободного выбора в отношении прививок, создание собственных организаций в Украине.
Ответить
Сообщение
Автор
Vitaliy
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 29 сен 2009, 11:49

дитсадок. Вінниця

#1 Сообщение Vitaliy » 06 ноя 2010, 19:30

Доброго дня!

Бачу тут є люди з Вінниці. Відгукніться, будь-ласка, хто вже зтикався з питанням по дитсадкам. Нам ось майже 1.5 вже. В чергу кажуть ставати по-раніше, а то все ніби як забито.

Підкажіть що нас чекає, щоб ми не бігали дарма. Які дитсадки у нас беруть? По судам бігати доведеться? Від вакцин відмовились усіх, крім БЦЖ , але я тоді такою інфомацію про ці вакцини не володів, не був готовий і взагалі думав, що їх варто робити.

Буду вдячний за будь-яку інформацію!

Ася К
Старожил форума
Сообщения: 278
Зарегистрирован: 23 сен 2008, 01:40
Откуда: Украина

#2 Сообщение Ася К » 08 ноя 2010, 02:10

Без проблем без щеплень можна потрапити в приватний садочок "Аїст" (з 3-х років, біля зупинки "Лісопарк") та в садочок при храмі, що біля кінотеатру "Мир" (теж платний, але дешевший, діток беруть менших, але з якого віку - не знаю).
Стосовно інших садків не знаю, досвіду не маю.

Funt
Старожил форума
Сообщения: 4708
Зарегистрирован: 09 авг 2004, 08:00

#3 Сообщение Funt » 08 ноя 2010, 09:16

http://mtmvua.com/
Здесь можно отметиться и найти земляков-единомышленников

Vitaliy
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 29 сен 2009, 11:49

#4 Сообщение Vitaliy » 09 ноя 2010, 10:11

То виходить не все так страшно, варіанти є :D Ми якраз на Вишенці, не так і далеко. Цікаво було б теж дізнатись як справи з садками ті що по стальмаха/квятика і по Порика знизу (найблищі до нас). Будемо дивитись. Велике дякую за інформацію!

З.Ы. Почитав тут трохи. Варто такі в приватний садок. Страшно щось з державними. Жахи пишуть.

Ася К
Старожил форума
Сообщения: 278
Зарегистрирован: 23 сен 2008, 01:40
Откуда: Украина

#5 Сообщение Ася К » 10 ноя 2010, 08:50

В Аїсті є заняття для діток такого віку, як у вас (з батьками). Можете пару раз побувати, щоб вирішити, підходить вам чи ні система, підхід до дитини і таке інше.

Олеся Лиса Власюк
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 15 сен 2009, 17:08

#6 Сообщение Олеся Лиса Власюк » 20 фев 2011, 19:57

в саду 39"теремок" тоже прививок не требуют,но это ведомственный(милицейский сад) и туда реально попасть с 3х лет.в общем я этим садом очень довольна.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость